BiDi SFP Plus

Showing 1–28 of 80 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    Brocade

    10G-SFPP-BXD

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Brocade 10G-SFPP-BXD serasi 10GBASE-BX10-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXD - 20K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXD - 20K serasi 10GBASE-BX20-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXD - 40K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXD - 40K serasi 10GBASE-BX40-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $52.40 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXD - 60K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXD - 60K serasi 10GBASE-BX60-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $108.30 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXD - 80K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXD - 80K serasi 10GBASE-BX80-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $1,047.70 (USD)

    Brocade

    10G-SFPP-BXU

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Brocade 10G-SFPP-BXU serasi 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXU - 20K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXU - 20K serasi 10GBASE-BX20-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXU - 40K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXU - 40K serasi 10GBASE-BX40-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $52.40 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXU - 60K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXU - 60K serasi 10GBASE-BX60-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $108.30 (USD)

    Brocade

    10G - SFPP-BXU - 80K

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brocade 10G - SFPP-BXU - 80K serasi 10GBASE-BX80-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $1,047.70 (USD)

    Ciena

    12678

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Ciena (ex, pupus. Nortel) 12678 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1270nm-TX/1330nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    12646

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Ciena 12646 serasi 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Ciena

    12716

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Ciena 12716 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    12749

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Ciena 12749 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    12787

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Ciena 12787 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1270nm-TX/1330nm-RX optik $45.00 (USD)

    Ciena

    12821

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Ciena 12821 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    12855

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena 12855 10GBASE-BX40 serasi SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $52.40 (USD)

    Ciena

    12888

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena 12888 10GBASE-BX40 serasi SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $52.40 (USD)

    Ciena

    12957

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena 12957 10GBASE-BX60 serasi SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $108.30 (USD)

    Ciena

    12957

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena 12957 10GBASE-BX60 serasi SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $108.30 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U27

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Ciena XCVR-S10U27 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1270nm-TX/1330nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U27

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Ciena XCVR-S10U27 serasi 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U33

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Ciena XCVR-S10U33 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S10U33

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Ciena XCVR-S10U33 10GBASE-BX serasi SFP + penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik $47.20 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U27

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U27 10GBASE-BX40 serasi SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $52.40 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U27

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U27 10GBASE-BX60 serasi SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optik penghantar-terima $108.30 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U33

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U33 10GBASE-BX40 serasi SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optik penghantar-terima $52.40 (USD)

    Ciena

    XCVR-S40U33

    (Klik untuk detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Ciena XCVR-S40U33 10GBASE-BX60 serasi SFP + modul penghantar-terima 1330nm-TX/1270nm-RX optik $108.30 (USD)