BiDi SFP Plus

Showing 1–28 of 80 results

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Brokaat

    10G-SFPP-BXD

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    Brokaat 10G-SFPP-BXD compatibel 10GBASE-BX10-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXD - 20K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXD - 20K compatibel 10GBASE-BX20-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXD - 40K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXD - 40K compatibel 10GBASE-BX40-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $52.40 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXD - 60K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXD - 60K compatibel 10GBASE-BX60-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $108.30 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXD - 80K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    80km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXD - 80K compatibel 10GBASE-BX80-D SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $1,047.70 (USD)

    Brokaat

    10G-SFPP-BXU

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    Brokaat 10G-SFPP-BXU compatibel 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXU - 20K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXU - 20K compatibel 10GBASE-BX20-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXU - 40K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXU - 40K compatibel 10GBASE-BX40-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $52.40 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXU - 60K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXU - 60K compatibel 10GBASE-BX60-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $108.30 (USD)

    Brokaat

    10G - SFPP-BXU - 80K

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    80km

    SMF

    Brokaat 10G - SFPP-BXU - 80K compatibel 10GBASE-BX80-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $1,047.70 (USD)

    CIA

    12678

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    CIA (ex. Nortel) 12678 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    12646

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    CIA 12646 compatibel 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    12716

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    CIA 12716 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    12749

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    CIA 12749 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    12787

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    CIA 12787 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $45.00 (USD)

    CIA

    12821

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    CIA 12821 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    12855

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    CIA 12855 compatibel 10GBASE-BX40 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $52.40 (USD)

    CIA

    12888

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    CIA 12888 compatibel 10GBASE-BX40 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $52.40 (USD)

    CIA

    12957

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    CIA 12957 compatibel 10GBASE-BX60 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $108.30 (USD)

    CIA

    12957

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    CIA 12957 compatibel 10GBASE-BX60 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $108.30 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U27

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    20km

    SMF

    CIA XCVR-S10U27 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U27

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    10km

    SMF

    CIA XCVR-S10U27 compatibel 10GBASE-BX10-U SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U33

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    10km

    SMF

    CIA XCVR-S10U33 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S10U33

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    20km

    SMF

    CIA XCVR-S10U33 compatibel 10GBASE-BX SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $47.20 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U27

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    40km

    SMF

    CIA XCVR-S40U27 compatibel 10GBASE-BX40 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $52.40 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U27

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1270nm-TX/1330nm-RX

    60km

    SMF

    CIA XCVR-S40U27 compatibel 10GBASE-BX60 SFP + 1270nm-TX/1330nm-RX optische Transceiver $108.30 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U33

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    40km

    SMF

    CIA XCVR-S40U33 compatibel 10GBASE-BX40 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceiver $52.40 (USD)

    CIA

    XCVR-S40U33

    (Klik voor detail)

    SFP plus

    10.3125Gbps

    1330nm-TX/1270nm-RX

    60km

    SMF

    CIA XCVR-S40U33 compatibel 10GBASE-BX60 SFP + 1330nm-TX/1270nm-RX optische Transceivermodule $108.30 (USD)