Механічні змінної оптичних аттенюатор

Опис/контроль:

Особливості

    • Аттенюатор широкий діапазон
    • Висока точність
    • Втрата низького вставки
    • Висока повернення втрати
    • Довжина хвилі/поляризації
    • нечутливим
    • Компактні розміри
    • Стабільний і надійний продуктивності
    • Екологічна стійкість

Параметрів

Параметрів 1550nm 1310nm Широкосмугові
Оцінка класу P Сорт Сорт
Операційні довжини хвилі (Нм) 1550±30 1310±30 1310 ~ 1630
Аттенюатор (dB) 0. 3 ~ 65 0. 6 ~ 60 0. 7 ~ 60 1,0 ~ 60
Точність (dB) 0.02/0,05 над 0,6 ~ 60dB 0.02 над 0,7 ~ 60dB 0.02 над 1,0 ~ 60dB
Вставлення loss(dB) ≤0.3 ≤0.6 ≤0.7 ≤1.0
Повернення loss(dB) ≥60.0
Поляризація утриманця втрата PDL(dB) ≤0.1 для 0-20dB затухання ≤0.2 для 20-60 дБ затухання
Максимум терпіти потужність (МВт) 500
Режим Temperature(℃) 0~ 70
Зберігання Temperature(℃) -40 ~ + 85
Операційні вологості (%) 90
Пакет типу Позолочені тіла
Пакет розмірності (виключити boots)(mm) 20 * 22 * 6.6

Замовлення інформації

CoF VOA Порт Операційні довжина хвилі Сорт Тип волокна Довжина волокон Сполучна лінія
0101 = 1 Х 1 13 = 1310nm P 1 = голими волокно 1 = 1 метр 0= None
0202 = 2 Х 2 15 = 1550nm 1 = ФК/APC
16 = 1625nm 2 = ФК. / ШТ.
X = інші A 2 = 900um жакет 2 = 2 метра 3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
XX = інші XX = інші XX = інші

PDF