SONET/SDH SFP

Megjelenítve 1-28 123 eredmények

    KépKompatibilis márkaMPNForma tényezőDátum max sebességHullámhosszMaximális távolságKábel típusaLeírásÁrHozzáadás a kosárhoz

    Alcatel-Lucent

    3HE00035AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00035AA kompatibilis OC-3/STM-1-IR-1 SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00036AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00036AA kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00039AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    500m

    PPA

    Alcatel-Lucent 3HE00039AA kompatibilis OC-12/STM-4 SR-0 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00047AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00047AA kompatibilis OC-48/STM-16 IR-2 SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00410AA

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00410AA kompatibilis OC-48/STM-16 LR 2 SFP 1550nm optikai adóvevő csatlakozóval $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-IR

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12 SFP infravörös kompatibilis OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-LR1

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12-SFP-LR1 kompatibilis OC-12/STM-4 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $38.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-IR

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    10 km-re

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3 SFP infravörös kompatibilis OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-LR1

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3-SFP-LR1 kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5750LZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5750LZ ° c-12/STM-4-IR-1 kompatibilis SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $23.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5750PZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5750PZ ° c-12/STM-4-IR-1 kompatibilis SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $23.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760ALZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5760ALZ ° c-12/STM-4-IR-1 kompatibilis SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $23.40 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760ANLZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760ANLZ kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760NPZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5760NPZ kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760PZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5760PZ kompatibilis OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760TLZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5760TLZ kompatibilis OC-3/STM-1-IR-1 SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5760TPZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5760TPZ kompatibilis OC-3/STM-1-IR-1 SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ALZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ALZ kompatibilis OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ANLZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ANLZ kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ANPZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ANPZ kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765APZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765APZ kompatibilis OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ATLZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ATLZ kompatibilis OC-3/STM-1-IR-1 SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765ATPZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765ATPZ kompatibilis OC-3/STM-1-IR-1 SFP 1310nm 15 km-re IND optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765LZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765LZ kompatibilis OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765NLZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765NLZ kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765NPZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AVAGO AFCT-5765NPZ kompatibilis OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optikai adóvevő csatlakozóval $13.50 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765PZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765PZ kompatibilis OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2 km-re optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)

    AVAGO

    AFCT-5765TPZ

    (Kattintson a részletek)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15 km-re

    SMF

    AVAGO AFCT-5765TPZ kompatibilis OC-3/STM-1-IR-1 SFP 1310nm 15km optikai adóvevő csatlakozóval $6.75 (USD)