SONET/SDH SFP

Weergegeven: 1-28 van 123 resultaten

    AfbeeldingCompatibel merkMPNMoederbordDatum van het Max tariefGolflengteMax afstandKabeltypeBeschrijvingPrijsVoeg toe aan winkelmandje

    Alcatel-Lucent

    3HE00035AA

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00035AA compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00036AA

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00036AA compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00039AA

    (Klik voor detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    500m

    MMF

    Alcatel-Lucent 3HE00039AA compatibel OC-12/STM-4 SR-0 SFP 1310nm optische Transceiver $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00047AA

    (Klik voor detail)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00047AA compatibel OC-48/STM-16 IR-2 SFP 1550nm optische Transceiver $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    3HE00410AA

    (Klik voor detail)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    Alcatel-Lucent 3HE00410AA compatibel OC-48/STM-16 LR-2 SFP 1550nm optische Transceiver $48.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-IR

    (Klik voor detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12-SFP-IR compatibel OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $23.40 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC12-SFP-LR1

    (Klik voor detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC12-SFP-LR1 compatibel OC-12/STM-4 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $38.70 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-IR

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3-SFP-IR compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $6.75 (USD)

    Alcatel-Lucent

    OC3-SFP-LR1

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Alcatel-Lucent OC3-SFP-LR1 compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5750LZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5750LZ compatibel OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5750PZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5750PZ compatibel OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5760ALZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5760ALZ compatibel OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5760ANLZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5760ANLZ compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5760NPZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5760NPZ compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5760PZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5760PZ compatibel OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5760TLZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5760TLZ compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5760TPZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5760TPZ compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ALZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765ALZ compatibel OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ANLZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765ANLZ compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ANPZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765ANPZ compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765APZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765APZ compatibel OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ATLZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5765ATLZ compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ATPZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5765ATPZ compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km IND optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765LZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765LZ compatibel OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765NLZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765NLZ compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765NPZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765NPZ compatibel OC-3/STM-1 LR-1 SFP 1310nm optische Transceiver $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765PZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765PZ compatibel OC-3/STM-1 SR-1 SFP 1310nm 2km optische Transceiver $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765TPZ

    (Klik voor detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5765TPZ compatibel OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm 15km optische Transceiver $6.75 (USD)