SFP SONET/SDH

Showing 1–28 of 123 results

    ImejJenama yang sesuaiMPNFaktor bentukMax tarikh kadarPanjang gelombang yang berkuatJarak maksimumJenis kabelDescription/kawalanHargaADD to Cart

    AAG

    3HE00035AA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    AAG 3HE00035AA serasi SFP IR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 15km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    AAG

    3HE00036AA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG 3HE00036AA serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    AAG

    3HE00039AA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    500m

    MMF

    AAG 3HE00039AA serasi SFP SR-0 OC-12/STM-4 1310nm optik penghantar-terima $23.40 (USD)

    AAG

    3HE00047AA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    40km

    SMF

    AAG 3HE00047AA serasi SFP IR-2 OC-48/STM-16 1550nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    AAG

    3HE00410AA

    (Klik untuk detail)

    SFP

    2.5Gbps

    1550nm

    80km

    SMF

    AAG 3HE00410AA serasi SFP KP-2 OC-48/STM-16 1550nm optik penghantar-terima $48.70 (USD)

    AAG

    OC12-SFP-IR

    (Klik untuk detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG OC12-SFP-IR serasi OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm penghantar-terima optik $23.40 (USD)

    AAG

    OC12-SFP-LR1

    (Klik untuk detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG OC12-SFP-LR1 serasi OC-12/STM-4 KP-1 SFP 1310nm penghantar-terima optik $38.70 (USD)

    AAG

    OC3-SFP-IR

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    10km

    SMF

    AAG OC3-SFP-IR serasi OC-3/STM-1 IR-1 SFP 1310nm penghantar-terima optik $6.75 (USD)

    AAG

    OC3-SFP-LR1

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    AAG OC3-SFP-LR1 serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm penghantar-terima optik $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5750LZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5750LZ serasi OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optik penghantar-terima $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5750PZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    622Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5750PZ serasi OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optik penghantar-terima $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5760ALZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5760ALZ serasi OC-12/STM-4 IR-1 SFP 1310nm 15km optik penghantar-terima $23.40 (USD)

    Avago

    AFCT-5760ANLZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5760ANLZ serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5760NPZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5760NPZ serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5760PZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5760PZ serasi SFP SR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5760TLZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5760TLZ serasi SFP IR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 15km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5760TPZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5760TPZ serasi SFP IR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 15km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ALZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765ALZ serasi SFP SR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ANLZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765ANLZ serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ANPZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765ANPZ serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765APZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765APZ serasi SFP SR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ATLZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5765ATLZ serasi SFP IR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 15km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765ATPZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5765ATPZ serasi SFP IR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 15km IND optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765LZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765LZ serasi SFP SR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765NLZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765NLZ serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765NPZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    40km

    SMF

    Avago AFCT-5765NPZ serasi OC-3/STM-1 KP-1 SFP 1310nm optik penghantar-terima $13.50 (USD)

    Avago

    AFCT-5765PZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    2km

    SMF

    Avago AFCT-5765PZ serasi SFP SR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 2km optik penghantar-terima $6.75 (USD)

    Avago

    AFCT-5765TPZ

    (Klik untuk detail)

    SFP

    155Mbps

    1310nm

    15km

    SMF

    Avago AFCT-5765TPZ serasi SFP IR-1 SKM-3/STM-1 1310nm 15km optik penghantar-terima $6.75 (USD)