LC to LC Duplex Singlemode Waterproof Fiber Optic Patch Cable

Normál ár: $46.80 (USD)

Elérhetőség: Raktáron

Hossza: *

Vedd meg most a rendes ár.

Mennyiségi ár :$32.76 - $44.46

Több elem hozzáadása az ajánlat lista, és Kérjen ajánlatot tőlünk.

Az elemek hozzáadása az ajánlatkérés listájában, majd idézzük, a teljes mennyiségnek megfelelő árat, és továbbra is fizeti a megrendelés online, ha akkor fogadja el az árajánlatunkat.

Termékleírás

Részszálas módba

9/125 SM

Csatlakozó

LC-LC

Rost típusa

Duplex

Jacket Color

Black

Működési hullámhossza

1310/1550nm

Tartósság

≤0.2dB

Csillapítás

≤0.3dB

Visszirányú csillapítás

≥50dB

Üzemi hőmérséklet

-20℃~+70℃

Tárolási hőmérséklet

-40°C to +85°C

Részszálas módba

9/125 SM

Csatlakozó

LC-LC

Rost típusa

Duplex

Jacket Color

Black

Működési hullámhossza

1310/1550nm

Tartósság

≤0.2dB

Csillapítás

≤0.3dB

Visszirányú csillapítás

≥50dB

Üzemi hőmérséklet

-20℃~+70℃

Tárolási hőmérséklet

-40°C to +85°C

  • 0

    0-értékelések

  • 5 csillagok
    4 csillag
    3 csillagok
    2 csillagok
    1 csillag

Jelenleg még nincs Értékelés.

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *

Funkciók

  • Standard Duplex LC connector, well connected with standard LC adaptor
  • Easy Operation, reliable and cost-effective Installation
  • Teljesítmény kiváló vízállóság
  • Wall seal design,easy operation, strong and durable.
  • Light weight,waterproof, dustproof, moistureproof , Metal hard housing.
  • Alkalmazások

  • Távközlési hálózatok
  • Used in connecting commnication equipment
  • Used in bad outdoor condition
  • Used in FTTA
  • Forduljon az élő értékesítési

    E-mailt [email protected] vagy töltse ki az alábbi űrlapot