PM-csatoló

Leírást/ellenőrzések:

PM-csatoló

PM csatoló funkciók

Alacsony felesleges veszteség
Magas stabilitás és megbízhatóság
Epoxi ingyenes fényúttal
Különböző kapcsolási arány
Széles Pass Band

PM-Coupler specifikáció

A paraméter

1 X 2

2 X 2

Center hullámhossz (nm)

1550

Beillesztés loss(Max.) (dB)

Split arány

Split arány

1:99

2:98

5:95

10:90

40: 60

50: 50

1:99

2:98

5:95

10:90

40: 60

50: 50

21/0,8
18/0,8
14/0,9
11.5/1.1
4.6/2.6
3.6.
21/1.0
18/1.0
14/1.1
11,8/1,3
4.8/2.8
4.0

Max. Felesleges veszteség (dB)

1,0

Max. Az egységesség (dB)

0.8

Érintse meg az arány

1, 2 %, 5 %, 10 %, 40 %-50 %

Mini. Extintion Ratio(dB)

20/18

Optikai csillapítás (dB)

>50

Terhelhetőség (mW)

300

Max. Húzó teher (N)

5

Működési hőmérséklet)? / SUP > C)

– 5 ~ 70

Temperature(°C) tároló

-40 ~ től + 85

Rost típusa

PM Panda szál/ki vagy SMF-28 csap port

Minden PM Panda rost
Csomagolás Dimension(mm)

1 × 2:[Ø5.5xL34 (L38 900um kabát)];2 × 2:[Ø5.5xL38 (L40 900um kabát)]

Center hullámhossz

Típus

Split arány

Rost típusa

Rost típusa porton érintsük meg

Optikai hossza

In/Out csatlakozó

55 = 1550nm

1 = 1 X 2

01 = 1/99

1 = csupasz rost

M = az SMF-28 (az 1 X 2 egyetlen, szabványos termék)

1 = 0,75 m

0= Egyik sem

SS = megadása

2 = 2 X 2

02 = 2/98

2 = 900um kabát

P = a Panda rost

S = megadása

1 = FC/APC

 

 

05 = 5/95

S = megadása

S = megadása

 

2 = FC/PC

 

 

10 = 10/90

 

 

 

3 = SC/APC

 

 

40 = 40/60

 

 

 

4 = SC/PC

 

 

50 = 50/50

 

 

 

5 = ST

 

 

SS = megadása

 

 

 

6 = LC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X = speciális

PM csatoló alkalmazás

Optikai Amplifer
Optikai hálózatok
Teljesítmény Monitoring
Optikai érzékelők