Штепсельна вилка або вечора

Опис/контроль:

Штепсельна вилка або вечора

Штепсельна вилка або функції вечора

Низький надлишок втрати
Висока стабільність і надійність
Епоксидні вільний шлях оптичні
Різні спинанні співвідношення
Гурт широкий пас

Штепсельна вилка або вечора специфікації

Параметр

1 Х 2

2 Х 2

Центр довжини хвилі (Нм)

1550

Вставлення loss(Max.) (dB)

Спліт співвідношення

Спліт співвідношення

1:99

2:98

5:95

10:90

40: 60

50: 50

1:99

2:98

5:95

10:90

40: 60

50: 50

21/0,8
18/0,8
14/0,9
11,5/1,1
4.6/2.6
3.6
21/1,0
18/1,0
14/1,1
11,8/1,3
4.8/2.8
4.0

Макс. Надлишок втрати (dB)

1,0

Макс. Одноманітність (dB)

0.8

Торкніться співвідношення

1%, 2%, 5%, 10%, 40% і 50%

Mini. Extintion Ratio(dB)

20/18

Оптичні повернення втрати (dB)

>50

Потужність обробки (МВт)

300

Макс. Розтягуючих навантаження (N)

5

Температура (операція? / SUP > C)

-5 ~ 70

Зберігання Temperature(°C)

-40 ~ + 85

Тип волокна

Панда вечора волокна для у/поза або для торкніться порту SMF-28

Всі волокна вечора панда
Dimension(mm) пакування

1 × 2:[Ø5.5xL34 (L38 900um куртці)];2 × 2:[Ø5.5xL38 (L40 900um куртці)]

Центр довжина хвилі

Тип

Спліт співвідношення

Тип волокна

Тип волокна на водопровідній порту

Довжина волокон

З/роз'єм

55 = 1550nm

1 = 1 Х 2

01 = 1/99

1 = голими волокно

M = SMF-28 (для продукту тільки, Стандарт 1x 2)

1 = 0,75 м

0= None

СС = вказати

2 = 2 Х 2

02 = 2/98

2 = 900um жакет

P = панда волокно

S = вказати

1 = ФК/APC

 

 

05 = 5/95

S = вказати

S = вказати

 

2 = ФК. / ШТ.

 

 

10 = 10/90

 

 

 

3 = SC/APC

 

 

40 = 40/60

 

 

 

4 = SC/PC

 

 

50 = 50/50

 

 

 

5 = ST

 

 

СС = вказати

 

 

 

6 = LC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X = спеціальні

Штепсельна вилка або застосування вечора

Оптичні Amplifer
Оптичних мереж
Моніторинг потужності
Волокно датчики