PM Coupler

Beschrijving:

PM koppelstuk

PM Coupler functies

Lage Excess Loss
Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
Gratis optische weglengte van epoxy
Diverse koppeling verhouding
Wide Pass-Band

PM Coupler specificatie

Met de parameter

1 X 2

2 X 2

Centrum golflengte (nm)

1550

Inbrengen loss(Max.) (dB)

Splitsingsverhouding

Splitsingsverhouding

1:99

2:98

5:95

10:90

40:60

50:50

1:99

2:98

5:95

10:90

40:60

50:50

21/0.8
18/0.8
14/0,9
11,5/1.1
4.6/2.6
3.6
21/1.0
18/1.0
14/1.1
11.8/1.3
4.8/2.8
4.0

Max. Excess Loss (dB)

1.0

Max. Uniformiteit (dB)

0.8

Verhouding van de kraan

1%, 2%, 5%, 10%, 40% en 50%

Mini. Extintion Ratio(dB)

20/18/EG

Optische terugkeer verlies (dB)

>50

Power Handling (mW)

300

Max. Trekbelasting (N)

5

(Temperatuur) operatie? / SUP > C)

-5 ~ + 70

Opslag Temperature(°C)

-40 ~ 85

Type vezel

PM Panda fiber voor In/Out of SMF-28 voor Tap poort

Alle PM Panda vezel
Verpakking Dimension(mm)

1 × 2:[Ø5.5xL34 (L38 voor 900um jas)];2 × 2:[Ø5.5xL38 (L40 voor 900um jas)]

Centrum golflengte

Type

Splitsingsverhouding

Type vezel

Het Type vezel op Tap poort

Lengte van de vezel

In/uitgang

55 = 1550nm

1 = 1 X 2

01 = 1/99

1 = kale Fiber

M = SMF-28 (voor 1 X 2 enige, standaard product)

1 = 0,75 m

0= Geen

SS = opgeven

2 = 2 X 2

02 = 2/98

2 = 900um jas

P = Panda Fiber

S = opgeven

1 = FC/APC

 

 

05 = 5/95

S = opgeven

S = opgeven

 

2 = FC/PC

 

 

10 = 10/90

 

 

 

3 = SC/APC

 

 

40 = 40/60

 

 

 

4 SC/PC =

 

 

50 = 50/50

 

 

 

5 = ST

 

 

SS = opgeven

 

 

 

6 = LC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X = speciale

PM koppelstuk toepassing

Optische versterker
Optische netwerken
Power Monitoring
Glasvezel-sensoren