Empowerfiber

PRODUK PANAS

+ KABEL PATCH
+ BERTANDA
+ PENYESUAI
+ KABEL GENTIAN
+ ATTENUATORS

GENTIAN OPTIK TRANSCEIVERS

Faktor bentuk Kadar Panjang gelombang yang berkuat Jarak maksimum Jenis kabel Harga
100BASE SFP
SFP 100Mbps 1310nm 2km MMF $6,20 Lebih
SFP 100Mbps 1310nm 10km SMF $6,20 Lebih
SFP 100Mbps 1310nm 20km SMF $7,20 Lebih
SFP 100Mbps 1550nm 80km SMF $19,30 Lebih
1000BASE SFP
SFP 1000Mbps 850nm 550m atas OM2 MMF $5,80 Lebih
SFP 1000Mbps 1310nm 2km MMF $6.70 Lebih
SFP 1000Mbps 1310nm 10km SMF $6.70 Lebih
SFP 1000Mbps 1310nm 20km SMF $7,20 Lebih
SFP 1000Mbps 1550nm 40km SMF $23.30 Lebih
SFP 1000Mbps 1550nm 80km SMF $25.40 Lebih
SFP 1000Mbps 1550nm 100km SMF $35.00 Lebih
10G SFP Plus
SFP Plus 10Gbps 850nm 300m lebih OM3 MMF $11,90 Lebih
SFP Plus 10Gbps 1310nm 10km SMF $24,50 Lebih
SFP Plus 10Gbps 1310nm 20km SMF $30.60 Lebih
SFP Plus 10Gbps 1310nm 40km SMF $50.70 Lebih
SFP Plus 10Gbps 1550nm 40km SMF $132.70 Lebih
SFP Plus 10Gbps 1550nm 80km SMF $244.50 Lebih
10G XFP
XFP Plus 10Gbps 850nm 300m lebih OM3 MMF $31,50 Lebih
XFP Plus 10Gbps 1310nm 10km SMF $45.40 Lebih
XFP Plus 10Gbps 1550nm 40km SMF $160.70 Lebih
XFP Plus 10Gbps 1550nm 80km SMF $323.00 Lebih
40G QSFP Plus
QSFP plus 40Gbps 850nm [email protected] MMF $44.10 Lebih
QSFP plus 40Gbps 1310nm 10km SMF $306.00 Lebih